Msze Św.

Niedziele
godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00

w lipcu i sierpniu:

godz. 7.00, 9.00, 10.30, 19.00

Dni powszednie
godz. 8.00, 18.00

Pierwsze piątki miesiąca
godz. 8.00, 18.00

Więcej nabożeństw

Spowiedź Św.

Dni powszednie - pół godziny przed Mszą Św., niedziele i święta
15 minut przed Mszą św.

W każdy czwartek (z wyjątkiem wakacji)
godz. 17.00 - 18.00, 20.00 - 21.00

Pierwszy piątek miesiąca
godz. 15.00 – 17.00; 17.30 – 18.00

Pierwsza sobota miesiąca 
godz. 7.00 - 8.00

Więcej informacji

Kancelaria parafialna

Poniedziałek, środa
godz. 16.00 - 17.00

Piątek
godz. 9.00 - 11.00 

Więcej informacji

Ogłoszenia parafialne - Niedziela Najświętszej Trójcy - 31.05.2026 r.

sobota 30.05.2026

Ogłoszenia Parafialne

 Niedziela Najświętszej Trójcy - 31.05.2026 r.

 

  1. Dzisiaj na Mszy Św. o 12.00 będziemy dziękowali Panu Bogu za 25.lat Kapłaństwa i 50.lat życia naszego Księdza Proboszcza Krzysztofa Ratajczaka, dziekana dekanatu lwóweckiego. Pamiętajmy w modlitwie o Jubilacie!

 

  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe do środy o 17.30, od Bożego Ciała przez całą oktawę przed procesją.

 

  1. W czwartek obchodzimy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Uroczysta procesja dla obu parafii wyruszy sprzed kościoła NMP Nieustającej Pomocy po Mszy o 10.30, która będzie odprawiona przy ołtarzu polowym przy kościele Matki Bożej. Przejdziemy ul. Piłsudskiego, następnie wokół Placu Chopina, do naszego kościoła. Msze Św. w Boże Ciało w naszym kościele o 7.00, 9.00, po procesji ok 12.15 i wieczorem o 18.00. Do udziału w procesji Bożego Ciała zapraszamy dziewczynki sypiące kwiatki oraz chłopców i dziewczynki pierwszokomunijne w albach. Gorąca prośba, aby wszystkie dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii Świętej wzięły udział w procesji Bożego Ciała. Próby dla dziewczynek sypiących kwiatki będą we wtorek i w środę o 16.30. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do licznego udziału i do udekorowania domów na trasie procesji.

 

  1. O przygotowanie III ołtarza prosimy Parafialny Zespół Caritas, a IV ołtarza Wspólnotę Małżeństw Equipes Notre Dame. Na zakończenie oktawy Bożego Ciała o zbudowanie ołtarzy prosimy poszczególne sołectwa oraz rodziców dzieci I Komunijnych.

 

  1. W czasie oktawy Msze Św. z procesją eucharystyczną o godz. 18.00, a w niedzielę po Mszy o 12.00.

 

  1. Na piątek po Bożym Ciele Ksiądz Arcybiskup udzielił dyspensy od pokarmów mięsnych.

 

  1. W I piątek spowiedź od 15.00 do 17.00 (z Komunią Św. co 10 minut) i od 17.30 do 18.00.

 

  1. W I piątek kolejne spotkanie z ks. dr Adamem Adamskim o 18.00 Msza z kazaniem i o 19.00 wykład w domu parafialnym – serdecznie zapraszamy!

 

  1. W I sobotę od 7.00 adoracja, różaniec i rozmyślanie.

 

  1. Chorych odwiedzimy w sobotę od 8.30. Ks. Wojciech swoich chorych odwiedzi wyjątkowo w kolejnym tygodniu 13.czerwca.

 

  1. Dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii Św. zapraszamy na rajd rowerowy do Przyłęku w przyszłą niedzielę o godz. 14.00. Będą gry i zabawy oraz ognisko z kiełbaskami w wigwamie. Zbiórka przed kościołem, gdzie zostaną poświęcone rowery.

 

  1. Rocznica I Komunii Świętej dla dzieci z klas IV w przyszłą niedzielę 7.czerwca na Mszy o 12.00.

 

  1. Wyjazd na Lednicę w sobotę o 9.00.

 

  1. We wtorek po Mszy o 18.00 w kościele odbędzie się spotkanie z panem Andrzejem Duffkiem z Gdańska, który w 2003 r. uległ poważnemu wypadkowi. Złoży świadectwo jak przeżył swój własny „koniec świata”, sąd nad własnym życiem i jego czynami, jak doświadczył mocy modlitwy oraz jak przez ofiarę swojego brata wrócił do życia na tym świecie. Po spotkaniu będzie również możliwość nabycia jego książki. Zachęcamy na to poruszające świadectwo – wtorek godz. 18.00 w kościele.

 

  1. Za tydzień będziemy gościli kleryków z Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu i będziemy modlili się o nowe powołania kapłańskie z naszej parafii. Przed kościołem będzie możliwość złożenia ofiary na seminarium.

 

  1. W niedzielę 21.czerwca organizujemy Festyn Parafialny w muszli koncertowej NOK-u. Zwracamy się z prośbą o przynoszenie fantów na loterię. Fanty można przynosić do zakrystii lub biura parafialnego. Jeżeli ktoś chciałby ufundować większą nagrodę może zgłaszać się u Księdza Proboszcza.

 

  1. Niech Pan Bóg wszystkim błogosławi – Szczęść Boże!

ks. Krzysztof Ratajczak - proboszcz

 


Poprzednie ogłoszenia