Msze Św.

Niedziele
godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00

w lipcu i sierpniu:

godz. 7.00, 9.00, 10.30, 19.00

Dni powszednie
godz. 8.00, 18.00

Pierwsze piątki miesiąca
godz. 8.00, 18.00

Więcej nabożeństw

Spowiedź Św.

Dni powszednie - pół godziny przed Mszą Św., niedziele i święta
15 minut przed Mszą św.

W każdy czwartek (z wyjątkiem wakacji)
godz. 17.00 - 18.00, 20.00 - 21.00

Pierwszy piątek miesiąca
godz. 15.00 – 17.00; 17.30 – 18.00

Pierwsza sobota miesiąca 
godz. 7.00 - 8.00

Więcej informacji

Kancelaria parafialna

Poniedziałek, środa
godz. 16.00 - 17.00

Piątek
godz. 9.00 - 11.00 

Więcej informacji

Aktualności wszystkie aktualności »

Ogłoszenia parafialne - XI niedziela zwykła - 14.06.2026 r.

piątek 12.06.2026

Ogłoszenia Parafialne

XI niedziela zwykła 14.06.2026

 

  1. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób się zaangażowali w czasie oktawy Bożego Ciała i w godnym przeżyciu odpustu parafialnego: całej służbie liturgicznej, dziewczynkom sypiącym kwiatki, osobom, które budowały ołtarze, panom od baldachimu, sztandarów, feretronów, za przygotowanie kościoła, policji za dbanie o bezpieczeństwo w czasie procesji, za przygotowanie poczęstunku po odpuście, za przyniesione ciasta, za przygotowanie grochówki i kiełbas i innych przysmaków, za wszelką pomoc w obsłudze, w przygotowaniu i przeprowadzeniu poczęstunku, wszystkim, którzy tak licznie wzięli udział w uroczystościach odpustowych w kościele i przy wspólnym radosnym świętowaniu przy domu parafialnym -  bardzo serdecznie dziękujemy!

 

  1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o 17.30. Podczas nabożeństw wsłuchujemy się w rozważania o osobach związanych z kultem Serca Jezusowego. Niech w parafii pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa jak najwięcej osób gromadzi się na tych nabożeństwach.

 

  1. Spotkanie Akcji Katolickiej w czwartek o 19.00.

 

  1. Pielgrzymi udający się do Bawarii na pielgrzymkę organizowaną przez Akcję Katolicką mogą w zakrystii odbierać plan miejsc noclegowych.

 

  1. W przyszłą niedzielę 21.czerwca organizujemy Festyn Parafialny w muszli koncertowej NOK-u. Cały czas można jeszcze przynosić fanty na loterię. Dziękujemy tym, którzy już przekazali różne nagrody i tym którzy na konto parafialne przesłali pieniądze na zakup fantów. Poczujmy się współodpowiedzialni za organizację tego wydarzenia. Fanty można przynosić do zakrystii lub biura parafialnego.

Festyn będzie trwał od godz. 14.00 do 20.00. Gwiazdą wieczoru będzie koncert: „Kofta – nastroje i żart”, składający się z piosenek autorstwa p. Jonasza Kofty w wykonaniu Katarzyny Jamróz, z narracją p. Rafała Piechoty, pełnej kulturalnego humoru.  Będzie to dobra okazja do integracji naszej społeczności i miłego spędzenia niedzielnego popołudnia. Będą występy dzieci, zespołów muzycznych i tanecznych, gry i zabawy, konkursy sportowe, dmuchańce, kiełbasa z grilla, flaczki, pyry z gzikiem, kawa i ciasto, dla dzieci wata cukrowa - więc nie trzeba gotować obiadu.

 Podczas festynu będzie zabawa fantowa – cegiełki na remont naszej świątyni, każdy los wygrywa, główna nagroda to: wycieczka na Lubelszczyznę dla dwóch osób (wartość 3.100 zł), rower, lodówka, sprzęt AGD i wiele innych cennych nagród. Dochód z festyny przeznaczony jest na remont naszej świątyni. Serdecznie zapraszamy wszystkich w przyszłą niedzielę na godz. 14.00!

 

  1. Organizujemy półkolonie dla dzieci w terminie 13-17 lipca (poniedziałek – piątek) w godz. 9:00-14:30. W programie zajęcia sportowe, integracyjne, podchody i  wycieczka do Poznania na Termy Maltańskie. Codziennie będą śniadania i obiady. Koszt – dobrowolna ofiara składana podczas oddawania karty zgłoszeniowej. Karty można zabrać u ministrantów przed kościołem lub w zakrystii i wypełnione oddać w zakrystii, biurze parafialnym lub drogą e-mailową do 5.lipca. 

 

  1. Na stronie parafialnej jest umieszczony link do zapisów na pielgrzymkę do Meksyku w styczniu przyszłego roku.

 

  1. Zachęcamy do zapisywania się na Poznańską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę.

 

  1. W ubiegłą niedzielę klerycy zebrali na seminarium: 9.887 zł i 10 euro. Bóg zapłać!

 

  1. Dzisiaj II niedziela miesiąca składka przed kościołem przeznaczona na remont naszego kościoła. Na początku lipca mają się rozpocząć prace z remontem prawej części sklepienia. Planujemy także w najbliższym czasie wyremontować dolną część elewacji przyziemia na zewnątrz kościoła. Za wszelką pomoc i zrozumienie bardzo dziękujemy!

 

  1. Na kolejny tydzień niech Pan Bóg wszystkim błogosławi!

ks. Krzysztof Ratajczak - proboszcz

Poprzednie ogłoszenia

E-kancelaria
załatw sprawę przez internet

Aby jeszcze lepiej móc służyć naszym parafianom, uruchomiliśmy na naszej stronie możliwość załatwianie wielu spraw kancelaryjnych również przez internet. Jeżeli wolisz osobiste spotkanie, serdecznie zapraszamy do naszej kancelarii w godzinach jej funkcjonowania. Jesteśmy tu dla Ciebie!

Sprawy bieżące

Sakramenty i sakramentalia

Najnowsze zdjęciawszystkie zdjęcia »